top of page
CZE
Jak prodat?
Jak prodat co nejefektivněji? Posledním krokem naší metody je přenést identifikovanou zprávu k identifikovanému spotřebiteli, a to co nejlevněji a bez ztráty obsahu. Ať již svou strategickou zprávu zabalíte do obchodní prezentace, použijete web, nebo natočíte reklamu, vždy musíte zajistit, aby se zpráva dostala ke svému cíli bez ztráty obsahu a co nejlevněji. Přesně tento proces, včetně mechanizmů měřících návratnost Vašich investic v obchodních organizacích a podpoře prodeje a marketingu, je pro Vás Profit Booster schopen připravit.
Specializované produkty

1. MEDIA TENDER

Mnoho firem platí za média mnohem víc než je nutné. Je to proto, že se na trhu médií pohybují omezeně, a tvoří tak pro mediální agentury snadný zdroj nepřiměřeného zisku. Profit Booster realizuje několik mediálních tendrů mezi agenturami každý rok a může i menšímu zadavateli zajistit cenu médií, kterou by se svým rozpočtem nikdy sám nedosáhl.

1. MEDIA

TENDER

2. CREATIVE TENDER

Obstarání kreativního zpracování Vaší zprávy pro spotřebitele je jistě nejzajímavější částí marketingu, zároveň však i částí nejnebezpečnější. Celá řada skvělých produktů byla pohřbena reklamními agenturami, které z různých důvodů nedokázaly klientům jednoduše sdělit, proč by si daný výrobek měli pořídit. Aby se to nestalo i Vašemu produktu, odřídí kreativní proces Profit Booster, jehož experti již tímto procesem prošli úspěšně ve stovkách případů.

2. CREATIVE TENDER

3. BUSINESS DEVELOPEMENT

Dedikované týmy Profit Booster dokážou pro Vaši firmu rozběhnout nové segmenty, trhy i produkty od A do Z. Profit Booster to udělá s minimální zátěží pro Vaši organizaci, rychleji a levněji než externě najatý management. Po úspěšném rozjezdu Vám business předáme a začleníme do Vašich firemních procesů.

3. BUSINESS DEVELOPEMENT

4. PEOPLE SEARCH

Firma je jen tak dobrá, jak dobří jsou lidé, které zaměstnává. Propracovaný systém výběru managementu Profit Booster najde ty správné zdroje pro Vaši firmu a bezpečně vyloučí ty, se kterými byste se po nějaké době stejně loučili.

4. PEOPLE

SEARCH

5. BUSINESS FOLLOW UP

I po uvedení produktu na trh je potřeba sledovat jeho výkonnost. Profit Booster navrhuje a implementuje systém pro vyhodnocování marketingových a obchodních aktivit tak, abyste v každou chvíli věděli, zda se Vám vložené investice vracejí, nebo je třeba udělat korektivní opatření. Automatizace tohoto procesu přes naši webovou IT platformu pak dodává informace automaticky a v reálném čase.

5. BUSINESS FOLLOW UP

6. PROFIT BOOSTER ACADEMY

Líbí se Vám náš přístup k businessu a naše postupy? Chtěli byste, aby tak ke své práci přistupovali i Vaši zaměstnanci? Profit Booster pro Vás na míru připraví školící program zaměřený na marketingové, obchodní, finanční nebo manažerské dovednosti. Lektoři z praxe Vaše lidi vyškolí kombinací teorie, reálných případů i drilovacích cvičení.

6. PROFIT BOOSTER ACADEMY

bottom of page