Sunar je značka mléčné výživy s více než 60letou tradicí. Jen v posledních deseti letech prodala společnost více jak 23 milionů balení kojeneckých mlék, což ji řadí k předním hráčům na českém trhu. Od roku 2004 je značka součástí mezinárodní švýcarské společnosti Hero.

Linet je předním evropským výrobcem nemocničních a pečovatelských lůžek. Svého postavení dosáhla firma zejména díky inovacím, které vytváří ve spolupráci se zdravotníky a předními odborníky z různých oborů. Firma ročně vyrobí okolo 40 000 lůžek, které dále exportuje do více než stovky zemí světa.

Electro World je jedním z největších multikanálových prodejců elektroniky a elektrospotřebičů v České republice. V současnosti má kromě internetové prodejny také 19 kamenných velkoprodejen, které ročně obslouží miliony zákazníků. Od roku 2014 je český Electro World dceřinou společností NAY.

Zoot je moderní internetový obchod s módou, který na českém trhu trhu působí od roku 2012. Prostřednictvím nabídky nepřeberného množství zboží od zhruba 250 různých značek dává společnost svým zákazníkům jedinečnou možnost odlišit se. Zboží je možno vyzkoušet a vyzvednout ve 13 kamenných prodejnách.

NAY patří k největším prodejcům spotřební elektroniky na slovenském trhu. Za dobu své více než 20 leté úspěšné existence získal NAY řadu ocenění jako například Trend Firma roku, Zlatý dukát, MasterCard obchodník roku nebo ocenění Superbrands.

Indulona je legendární česko-slovenský krém na ruce s více než 65 letou historií. U jejího zrodu stál tým uznávaných dermatologů, který přišel s jedinečnou recepturou bez přidaných konzervačních látek či alergenů. Za dobu své existence bylo prodáno přes půl miliardy tub krémů Indulona.

Siko je ryze česká firma, která patří k nejsilnějším prodejcům kompletního koupelnového vybavení na českém a slovenském trhu. 50 prodejen Siko tvoří specializovanou síť zaměřenou na vybavení pro koupelny a kuchyně. Kromě jednotlivců obsluhuje i velké developerské a stavební společnosti.

Česká spořitelna byla založena v roce 1825 jako první spořitelní instituce na území dnešní České republiky. Její služby využívají občané, malé a střední firmy, obce a města, i velké korporace. Od roku 2000 je Česká spořitelna členem Erste Group a pod touto značkou obsluhuje bonitní a korporátní klienty.

Společnost Tesco je jeden z největších maloobchodníků v České republice. Svým zákazníkům poskytuje širokou škálu zboží a služeb prostřednictvím rozsáhlé sítě obchodů nejrůznějších formátů. Jako první na českém trhu spustilo Tesco v roce 2012 službu umožňující nákup potravin přes internet.

Maxima Reality je jednou z největších a nejstarších realitních kanceláří na českém trhu. Svým klientům nabízí komplexní a profesionální realitní služby v rámci prodeje, pronájmu a koupě nemovití. Za více jak 18 let působení na trhu obsloužila zhruba 44 000 spokojených klientů.

PBS GROUP sdružuje několik úspěšných českých strojírenských firem: PBS Velká Bíteš, PBS Brno, PBS Energo. Přes tyto společnosti působí v oblastech leteckého strojírenství a energetiky, a to jako výrobce a dodavatel celkových řešení anebo komponentů pro další odběratele.

Do Groupe SEB patří více než 20 velmi známých značek výrobků z různých odvětví např. TEFAL, MOULINEX, KRUPS, LAGOSTINA nebo ROWENTA. Skupina je díky tomu lídrem jak na zaběhnutých trzích v Evropě, Severní Americe nebo v Japonsku, tak na i trzích stále silněji se rozvíjejících ekonomik.

Firma České zlaté rezervy se specializuje na drobné spoření ve zlatě, obchod se zlatem a výhodný nákup a prodej zlata včetně jeho bezpečné úschovy.

Od roku 2011 dodává X Energie elektřinu a plyn domácnostem, malým i velkým firmám, bytovým družstvům na celém území České republiky. Díky výhodným cenám komodit a neustálému zkvalitňování zákaznických služeb roste každým rokem počet jejich zákazníků.

Becherovka je tradiční a vysoce kvalitní bylinný likér s více než 200 letou historií. Tento oblíbený klasik mezi českými alkoholickými nápoji je 100% přírodním produktem vyráběným převážně z českých surovin. V současnosti je vyvážen do více než 40 zemí světa.

Společnost T-Mobile Czech Republic a.s. patří s více jak 5,5 miliony zákazníků k předním provozovatelům mobilní telekomunikační sítě v České republice. Na českém trhu působí od roku 1996 a od roku 2002 je členem mezinárodního koncernu Deutsche Telekom.

Společnost BOHEMIA SEKT patří k předním výrobcům sektů, vína a lihovin ve střední a východní Evropě s ročními prodeji přes 25 milionů lahví. Za vysokou kvalitu produktů a odpovědného přístupu k podnikání je společnost pravidelně oceňována na významných mezinárodních a tuzemských soutěžích.

AAA Auto je největší autobazar ve střední a východní Evropě, který od svého založení v roce 1992 úspěšně vykoupil a prodal přes 1,5 milionu vozů. Kromě České republiky působí AAA Auto také na Slovensku, v Maďarsku a v Ruské federaci.

Přední globální společnost poskytující zákazníkům širokou paletu finančních produktů a služeb. Společnost spravuje přibližně 200 milionů klientských účtů ve více než 160 zemích světa. V České republice nabízí své služby od roku 1991.

Wolters Kluwer je jedním z předních světových vydavatelů a poskytovatelů informačních produktů a služeb. Soustředí se hlavně na trhy v oblasti zdravotnictví, daní, účetnictví, práva a regulace, korporátních služeb, finančních služeb a vzdělávání.

S přibližně 360 pobočkami představují lékárny Dr. Max největší lékárenskou síť v České republice, která rychle rozšiřuje počet svých lékáren. Nejvíce poboček lze nalézt v obchodních centrech, kde svojí prodlouženou pracovní dobou mnohdy suplují chybějící lékárenskou pohotovost.

Společnost Google Inc. sídlící v Silicon Valley vznikla v roce 1998 a je známá především díky svému internetovému vyhledávači. Od roku 2006 má společnost oficiální zastoupení i v České republice, kde v současnosti nabízí českým uživatelům více jak 30 lokalizovaných služeb.

Specialista na poskytování hypotečních úvěrů fyzickým osobám. Aktuálně u ní má téměř 200 000 klientů hypotéky v celkové hodnotě přesahující 220 miliard Kč. Banka působila pod jinými názvy na českém trhu již od roku 1991, avšak své současné jméno získala až v roce 2006.

Hlavní poskytovatel reprografických, tiskových a kopírovacích služeb ve střední a východní Evropě. V České republice provozuje 8 retailových center a 2 produkční střediska; dalších 20 středisek provozují v prostorách zákazníků. Kromě České republiky působí také v Maďarsku, Polsku a Rusku.

Společnost Danone klade od počátku své existence důraz na zdraví a zdravou výživu svých zákazníků. První jogurty Danone vyrobil v roce 1919 ve Španělsku zakladatel společnosti Isaac Carasso. Na český trh vstoupila společnost v roce 1990 a během let si zde vybudovala široký okruh zákazníků.

Moderní banka s komplexní nabídkou produktů a služeb pro fyzické osoby, malé a střední firmy i velké korporace. Své služby úspěšně nabízí po celé České republice téměř 100 tisícům klientů.

Air Bank, člen skupiny PPF (jedné z největších investičních a finančních skupin ve střední a východní Evropě), nabízí svoje služby zákazníkům v České republice od listopadu 2011. Je moderní bankou 21. století, se sítí poboček i internetovým bankovnictvím nové generace.

Akcenta CZ je největší středoevropská platební instituce. Specializuje se na směnu měn, zahraniční platby a zajištění kurzového rizika pro firmy a instituce. Finanční služby poskytuje kromě České republiky také na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku.

Česká pojišťovna ZDRAVÍ je tradičním lídrem v oblasti soukromého zdravotního a nemocenského pojištění na českém trhu. Cílem je chránit příjmy a schopnost splácet závazky pojištěnců v době pracovní neschopnosti, hospitalizace, invalidity či nezaměstnanosti.

Mediatel je poskytovatelem marketingových řešení pro malé a střední podniky v České republice a na Slovensku. Zaměřuje se na optimalizaci firemní komunikace svých klientů v tradičních i elektronických médiích. Mediatel provozuje on-line databázi firem Zlaté stránky, které vydává také v tištěné verzi.

Společnost Microsoft byla založena v roce 1975 a je světovým lídrem v poskytování softwaru, služeb a řešení, které pomáhají lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál.

p.k. Solvent je lídrem českého drogistického trhu. Společnost provozuje velkoobchod a distribuci drogistického zboží. Zároveň provozuje největší maloobchodní síť drogerií v ČR pod značkou Teta drogerie a také síť Top drogerie.

Terezia Company je český výrobce 100% čistých potravinových doplňků z přírodních surovin, jako například z hlívy ústřičné anebo z rakytníku.

Walmark je tradičním českým výrobcem potravinových doplňků se širokým portfoliem produktů. Kromě České republiky působí Walmark přímo v 7 zemích a exportuje produkty do desítek dalších.

Raiffeisenbank je jednou z největších a nejvýznamnějších bank na trhu v České republice. Nabízí široké spektrum služeb pro soukromé i podnikové klienty. Raiffeisenbank má ve světě už více než 140 letou tradici a pyšní se mnoha úspěchy.

Vodafone pečuje o komunikační potřeby svých zákazníků ve více než 60 zemích, včetně České republiky. Od vykonání prvního mobilního hovoru dne 1.1.1985 se společnost neustále věnovala zavádění užitečných a převratných inovací. Vodafone je také jednou s nejhodnotnějších značek světa.

Skupina ČSOB zaujímá silné pozice ve všech segmentech českého finančního trhu a představuje vedoucího hráče na trhu finančních služeb v České republice. Je součástí mezinárodní bankopojišťovací skupiny KBC.

Nowaco je významnou značkou mražených a chlazených potravin. Patří společnosti Bidvest, která je největším světovým obchodníkem a distributorem potravin do gastronomie na čtyřech kontinentech. V České republice je partnerem pro tisíce gastronomických provozů a maloobchodních prodejen.

Společnost Bohemia Energy je největším alternativním dodavatelem elektřiny a plynu v České republice. Od roku 2005 dodává Bohemia Energy elektřinu malým a středním podnikům a od roku 2006 i domácnostem. Od roku 2008 nabízí také dodávky plynu.

Technistone je jediným středoevropským výrobcem technického kamene, který je pro své skvělé vlastnosti vyhledáván jak českými, tak zahraničními zákazníky na trzích ve více než 70 zemích světa.

Economia je dynamický mediální dům zaměřený na vydávání ekonomických a odborných periodik, které jsou čteny významnými představiteli politického a podnikatelského života a uznávány i zahraničními odborníky.

3M je výrobní společnost působící v řadě oblastí po celém světě: za použití jejích špičkových technologií vzniká na 50 000 různých produktů a výrobků.

Společnost Wrigley působí ve více než 40 zemích a distribuuje své celosvětově známé značky jako Orbit, Winterfresh, Starburst nebo Skittles ve více než 180 zemích.

AG FOODS Group je specialistou na výrobu a prodej nápojových směsí. Společnost AG FOODS byla založena v České republice a její produkty jsou exportovány do celé Evropy, od Ruska až po Velkou Británii.

Cisco Systems je celosvětovým lídrem v oblasti síťových služeb, které mění způsob, jakým se lidé připojují, komunikují spolu a spolupracují.

Online banka ZUNO BANK, stojící po boku své mateřské společnosti Raiffeisen, se snaží o modernější a zjednodušené bankovnictví bez zbytečných poplatků a s vyššími úroky na spořící produkty.

Společnost Home Credit, založená v roce 1997, je jedním z předních poskytovatelů spotřebitelského financování v České republice. Je členem skupiny Home Credit, která postupně rozšiřuje svou působnost ze zemí Evropy i na významné trhy Asie jako Čína, Indie a Vietnam.

Společnost ETA vznikla již v roce 1943 a v současnosti je jednou z největších českých značek na trhu. Poskytuje široký sortiment nejen domácích spotřebičů, ale i produktů pro péči o krásu. V průměru každá česká domácnost vlastní alespoň jeden výrobek značky ETA.

STOCK Plzeň-Božkov je největším výrobcem lihovin v České republice s tradicí sahající až do roku 1920. Společnost vyrábí špičkové lihoviny, které patří k nejoblíbenějším na českém trhu.

LBBW Bank CZ je universální komerční bankou, která svým klientům v České republice poskytuje produkty a služby v oblastech firemního, osobního, investičního a mezinárodního bankovnictví a také v oblasti aktivit na finančních trzích.

Green-Swan Pharmaceuticals je jednou z největších společností v ČR v oblasti doplňků stravy. Zabývá se výrobou a distribucí přípravků, které efektivně pomáhají udržovat zdraví a dobrou kondici lidem aktivně pečujícím o své zdraví.

Vše, co Equa bank jako nová banka na českém trhu připravuje, a o co usiluje, lze označit jako "Simply better banking", tedy v překladu "Jednoduše lepší bankovnictví“.

Glogster je unikátní sociální síť pro sdílení interaktivních zpráv „glogů“ obsahujících text, obrázky, hudbu a videa. Představuje platformu pro bezhraniční kreativitu a ve své variantě Glogster EDU nabízí i studijní prostředí pro učitele a žáky.

První internetová Lékárna.cz vznikla již v roce 2003. Jedná se o certifikovaný obchod s léky, kromě kterých nabízí také široký sortiment dalších produktů. Lékarna.cz je součástí skupiny PHC (Pears Health Cyber), která se soustřeďuje na e-marketingové aktivity v oblasti zdravotnictví a farmacie.

Konto Bariéry, stěžejní projekt Nadace Charty 77 od roku 1992, je první a dosud jedinou kontinuální sbírkou, které se dlouhodobě účastní desetitisíce dárců.

Společnost je součástí nadnárodní korporace Ahold Delhaize, která sídlí v nizozemském Zaandamu. Ahold Delhaize působí na třech kontinentech, kde provozuje 22 zavedených důvěryhodných značek, které každý týden v 11 zemích světa obslouží více než 50 milionů zákazníků.

Sandoz je globální leader v oblasti generických léčivých přípravků a biosimilars. Jejich portfolio více než 1.000 molekul, ve všech nejdůležitějších tearapeutických oblastech, dosahlo v roce 2015 tržeb v hodnotě 10.1 miliard dolarů. V roce 2015 se jejich produkty dostali k přibližně 500 milionům pacientům.